MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9805165
nr 980 5165
Byrå
rokokostil, längd: 96 cm, djup: 40 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 september 2015
kl 20:29:17
700 kr
800 kr
900 kr